• Всеукраїнський конкурс зі спеціальності «Банківська справа»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів розпочато проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.
Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня по грудень 2016 року, другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у січні-березні 2017 року.

Наказ Міністра освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році” від 20.10.2016 р. №1266.

Наказ Міністра освіти і науки України “Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук” від 13.03.2012 р. №389/20702.

Перелік галузей наук (спеціальностей), базові вищі навчальні заклади з проведення Конкурсу (за їх згодою) та голів галузевих конкурсних комісій.

Вимоги до наукових робіт для участі у інститутському етапі І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2016-2017 н.р.

Презентації переможців Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Банківська справа»:

Бричка

Юрченко

Рягузова

Коцюба

Руденок

Аль-Шамарі, Яхін

Романченко, Марченко

Пєнзєва

Позняк,  Якимець

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2015-2016 н.р.

ПІДСУМКИ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2015-2016 н.р.