• Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році З метою виявлення та розвитку обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня 2019 року по січень 2020 року, другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у лютому-квітні 2020 року.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2019-2020 н.р.

Роботи переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2019-2020 н.р.

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

ТА ДЯКУЄМО ВСІХ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!!!

Дипломи переможців, грамоти та сертифікати будуть надіслані на електронні адреси учасників Конкурсу

Результати рецензування наукових робіт учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа»

Наказ ДВНЗ “УБС” Про створення галузевої конкурсної комісії зі спеціальності «Банківська справа»  від 22.11.2019 р. № 284-од

Вимоги до наукових робіт для участі у інститутському етапі І туру Всеукраїнський конкурс студентських наукових з галузей знань і спеціальностей.

Наказ Міністра освіти і науки України Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” від 04.10.2019 р. №1271.

Наказ Міністра освіти і науки України Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  від 18.04.2017 р. №605

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи у 2018/2019 н.р.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2017-2018 н.р.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2016-2017 н.р.

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2015-2016 н.р.

ПІДСУМКИ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2015-2016 н.р.