• Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-2019 навчальному році

З метою виявлення та розвитку обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня 2018 року по січень 2019 року, другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у лютому-квітні 2019 року.

Наказ Міністра освіти і науки України Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році” від 18.09.2018 р. №1010.

Наказ Міністра освіти і науки України Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  від 18.04.2017 р. №605

Вимоги до наукових робіт для участі у інститутському етапі І туру Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2017-2018 н.р.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2016-2017 н.р.

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2015-2016 н.р.

ПІДСУМКИ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2015-2016 н.р.