• Всеукраїнський конкурс зі спеціальності «Банківська справа»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році

З метою виявлення та розвитку обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня по грудень 2017 року, другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у лютому-квітні 2018 року.

Наказ Міністра освіти і науки України Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році від 10.10.2017 р. №1364.

Наказ Міністра освіти і науки України Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  від 18.04.2017 р. №605

Вимоги до наукових робіт для участі у інститутському етапі І туру Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2016-2017 н.р.

Презентації переможців Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Банківська справа»:

Бричка

Юрченко

Рягузова

Коцюба

Руденок

Аль-Шамарі, Яхін

Романченко, Марченко

Пєнзєва

Позняк,  Якимець

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Банківська справа” у 2015-2016 н.р.

ПІДСУМКИ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа» у 2015-2016 н.р.