27.06.2018

19 квітня 2018 р. відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації „Автомобільний транспорт”, напрям “Економіка автомобільного транспорту”. До участі в Конкурсі було представлено 58 наукових робіт. У підсумковій конференції було представлено 18 студентських робіт. Слід зазначити, що представлені на конкурс роботи відрізняються оригінальним творчим підходом, високим рівнем теоретичного обґрунтування та містять практичні рекомендації, впроваджені у діяльність господарюючих суб’єктів, органів управління та інших установ та організацій. Галузева конкурсна комісія була представлена 19 науковцями з провідних закладів вищої освіти України. 
К.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко О.Г. входила до складу Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу.
За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації „Автомобільний транспорт”, напрям “Економіка автомобільногот ранспорту” студентки ДВНЗ «Університет банківської справи» Косенко Тетяна та Ткаченко Анастасія нагороджено Дипломами ІІ ступеня. Науковий керівник к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» Головко О.Г. отримала Подяку за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студенства в розвитку економічної науки та підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації „Автомобільний транспорт”, напрям “Економіка автомобільного транспорту” у 2017/2018 н.р. 
Вітаємо наших переможців та їх наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень, професійного зростання, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!