• ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
27.06.2018

13 квітня 2018 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економіка та управління у сфері торгівлі”.
З привітальними словами до учасників конференції звернулися: Янчева Л.М., перший проректор ХДУХТ; Михайлов В.М., проректор з наукової роботи ХДУХТ; Гросул В.А., завідувач кафедри економіки та управління ХДУХТ.
Рішенням Галузевої конкурсної комісії, на підставі відкритого обговорення наукових доповідей, авторів 21 науково-дослідної роботи нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
На розгляд галузевій конкурсній комісії в Харківський державний університет харчування та торгівлі було передано 73 роботи від 84 учасників. 
Серед них:
o дипломами І ступеня – 4 студенти;
o дипломами ІІ ступеня – 6 студентів;
o дипломами ІІІ ступеня – 11 студентів.
Автори 10 наукових робіт нагороджено грамотами. Наукових керівників студентських робіт, нагороджених дипломами та грамотами, відзначено подяками Галузевої конкурсної комісії.
Від ХННІ ДВНЗ “УБС” під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко О.Г. прийняли участь студенти Литовченко А.О. та Жеваго Д.М.
Литовченко А.О. був нагороджений Дипломом 3 ступеня.
Жеваго Д.М. отримала Грамоту “За креативність ідей та високий рівень наукової роботи”.
Головко О.Г. отримала Подяку за підготовку студентів до Конкурсу.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових досягнень!