• ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «Управління у сфері економічної конкуренції»
27.06.2018

20 квітня 2018 р. у стінах Полтавської державної аграрної академії відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» в якому під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко О.Г. прийняли участь студентки ХННІ ДВНЗ “УБС” Анішина Є.О. та Тимченко О.С. з конкурсною роботою на тему: Стабільність підприємства у сфері економічної конкуренції. Чекаючи на результати конкурсу й урочисте нагородження переможців, учасники мали змогу відвідати короткий ознайомчий тренінг із популяризації цілей сталого розвитку, на якому вони обговорили актуальність глобальних цілей, їх важливість і причетність до кожної людини на планеті.
Також студенти попрактикували та покращили навички з креативного мислення і роботи в команді, пограли в рухливі ігри, а наостанок обмінялися приємними побажаннями один із одним.
Наші студентки були нагороджені Дипломами 2 ступеня.
Головко О.Г. отримала Подяку за підготовку студентів до конкурсу, а також окрему Подяку як члену апеляційної комісії Конкурсу.
Вітаємо наших переможниць та їх наукового керівника та бажаємо подальших наукових звершень та перемог!