• ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ЕКОНОМІКА»
27.06.2018

21 травня 2018 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю “Економіка”. Конкурсна комісія розглянула 85 студентських наукових робіт 143 авторів, що надійшли з 46 закладів вищої освіти з 14 країн світу.

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Угорщини, Туреччини, Німеччини, Латвії, Словаччини, Грузії, Алжиру, Іспанії, Італії, Франції, Сербії, Республіки Кіпр. На підсумковій конференції виступило 35 студентів із 24 закладів вищої освіти з 10 країн. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити Дипломом 3 ступеня: Абросімову К.В. (Балтійська міжнародна академія, м. Рига, Латвія) та Шопіну А.М. (ХННІ ДВНЗ “УБС”). Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Головко О.Г.
Головко О.Г., к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування отримала Подяку за активну участь у організації проведення та підготовку студентів-переможців Міжнародного конкурсу.
Вітаємо переможців та їх наукового керівника!