• Випуск Магістрів Харківського Банківського – 2020
03.02.2020

Вітаємо випускників Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» з успішним завершенням навчання та отримання диплома «Магістра»!

Переконані, що той диплом, який сьогодні отримали випускники, буде тим поштовхом, який дасть їм можливість подальшого  кар’єрного розвитку та зростання.

Нещодавно наш заклад вищої освіти відзначив знаменну дату – 75 років з дня заснування! Харківський інститут пройшовши великий і гідний шлях становлення й розвитку, посів високе й почесне місце у суспільному й державному житті не тільки Харківщини, а і всієї України і став щасливою долею багатьох тисяч талановитих людей.

Не тільки ювілейною датою відрізняється цей випуск:

  • вперше в Інституті дипломи магістрів отримали випускники зі спеціальності «Комп’ютерні науки»;
  • вперше в Інституті дипломи магістрів отримали випускники-іноземці, які здобували освіту на англомовній програмі зі спеціальності «Менеджмент».

Високий рівень підготовки фахівців, їх затребуваність та конкурентоспроможність на ринку праці, в першу чергу пов’язані з традиційно сильним, дружнім колективом, завдяки зусиллям якого у навчальному закладі здійснюється постійне і продумане вдосконалення освітнього процесу, впровадження новітніх, ефективних технологій навчання, педагогічних інновацій та експериментів, все це є запорукою того, що сьогодні  Харківський Банківський є знаним по всій країні закладом вищої освіти і продовжує невпинно розвиватися.

В цей святковий день, як і завжди, нас і наших випускників прийшли підтримати директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова, проректор з наукової роботи ДВНЗ “Університет банківської справи” Олександр Барановський, Президент Харківського банківського союзу та Голова Наглядової Ради ПАТ «МЕГАБАНК» Олена Жукова, керівництво та ТОП-менеджмент банків Харківського регіону – ПАТ «МЕГАБАНК»; Харківської регіональної Дирекції ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Харківського регіонального управління АТ «Приватбанк», Харківської обласної дирекції АТ «Укргазбанк», Філії-Харківського обласного управління АТ «Ощадбанк», ПАТ «Банк «Грант», Слобожанської дирекції ПАТ «Альфа Банк», Північно-Східного регіонального Департаменту ПАТ «Банк «Восток», Регіонального центру Північно-Східний ПАТ «ПУМБ», АТ «Ідея БАНК», Харківського регіонального управління Східного регіонального департаменту роздрібного бізнесу АТ «УКРСИББАНК», Регіонального відділення АКБ «Індустріалбанк», Регіональне відділення АБ «Південний»; Президент Громадської організації «Діловий Клуб «Партнер» Сергій Івагло. Дякуємо нашим Партнерам та Друзям за підтримку та теплі слова!!!

У цей знаменний день бажаємо НАШИМ ВИПУСКНИКАМ не втрачати життєвий оптимізм і той молодий запал, який супроводжував їх протягом всіх років навчання.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай Вам щастить у нових звершеннях!