• Святкування Дня науки та Дня банківського працівника
26.05.2017

25 травня 2017 року в стінах Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися урочистості з нагоди Дня науки та Дня банківського працівника. Заслужені нагороди отримали кращі викладачі та працівники інституту, що внесли великий вклад у справу підготовки фахівців для фінансово-кредитної системи України.

Директор Інституту Борис Самородов передав слова вітання та подяки від ректора Університету банківської справи Тамари Смовженко.

Нагороджували працівників Інституту подяками та цінними подарунками – Міністерство освіти і науки України, Незалежна асоціація банків України, Асоціація українських банків та ВАТ «Ощадбанк».

На заході були присутні Толкачев Сергій Володимирович – начальник Управління інформатизації Східногорегіону Департаменту інформаційних технологій Національного банку України та  Жукова  Олена Михайлівна – президент Харківського банківського союзу.

У своєму виступі Сергій Володимирович підкреслив важливість багаторічної співпраці Інституту з Національним банком України та вручив нагороди від Представника НБУ у Харківській області Володимира Вікторовича Качука.

Олена Михайлівна Жукова вручила подяки від Харківського банківського союзу та відмітила, що високий рівень професійної підготовки є головною перевагою випускників навчального закладу на ринку праці, і сьогодні студенти та випускники Університету банківської справи працюють практично у всіх банківських установах регіону.

Олена Михайлівна зазначила, що співпраця Інституту з банками набула нового змісту завдяки підписанню Меморандуму про співпрацю з питань фінансової грамотності між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським банківським союзом, Харківським університетським консорціумом  та ДВНЗ «Університет банківської справи», який було підписано напередодні.

Детальніше:

http://kharkivoda.gov.ua/news/86764

Презентація зі святкування дня науки та дня банківського працівника