• Спортивне життя

Спортивно-оздоровчий комплекс інституту – це просторий спортивний зал із ігровими майданчиками (футзал, волейбол, баскетбол) та трибуною для глядачів. Тренажерний майданчик обладнаний силовими та кардіо-тренажерами.
Студенти мають змогу займатися фізичним вихованням у трьох навчальних відділеннях: основному, спеціально-медичному та спортивному. У секціях спортивного відділення юнаки та дівчата займаються баскетболом, волейболом, футзалом, настільним тенісом, шахами, фітнесом, аеробікою, туризмом.
Упродовж існування нашого навчального закладу склалися певні фізкультурні та спортивні традиції серед викладачів і студентів інституту.
Кожного року вже більше 30 років наші студенти беруть участь у різноманітних туристичних походах – піших, на байдарках, на лижах.
Вже традиційними стали постійні внутрішні змагання серед студентської молоді інституту з різноманітних видів спорту: волейболу, баскетболу, футзалу, настільного тенісу, черлідингу, оздоровчої аеробіки. Крім виключно спортивних змагань, у виші стали популярними різноманітні розважальні конкурси, фестивалі з танцювальної аеробіки.
Протягом останніх 15 років наші збірні команди з видів спорту (волейбол, пляжний волейбол, баскетбол, футзал, настільний теніс, черлідинг, шахи, туризм,) успішно брали участь у Спартакіаді та Універсіаді серед ВНЗ НБУ, про це свідчать велика кількість грамот і кубків за призові місця у змаганнях.
У обласних змаганнях серед ВНЗ ІІІ-IV р.а. ІІ групи м. Харкова, збірні команди інституту в десятці кращих команд з волейболу (юнаки, дівчата), футзалу, шахів, настільного тенісу (юнаки, дівчата), оздоровчої аеробіки.
У минулому навчальному році наші команди здійснили спортивний прорив – посіли призові місця у студентській лізі м. Харкова. Збірна ХІБС з аеробіки виборола 3 місце. А також 3 місце посіла збірна команда з волейболу, наші дівчата поступилися лише академії фізичної культури та зооветеринарній академії. У вересні цього навчального року юнаки збірної команди з футзалу вибороли ІІ місце у турнірі на першість студентських команд Дзержинського р-ну м. Харкова.
Змагання з волейболу студентська ліга м. Харкова, ІІІ місце,
Костяник Віроніка, Присенко Софія, Третяк Ольга, Гусейнова Заріна, Рижій Марина, Виноградова Діана, Пашкевич Марина, Сафарова Лейла, тренер-Косяк С.Б.

vol1

ІІІ місце в обласних змаганнях серед ВНЗ III-IV р. а. м. Харкова збірна команда ХІБС з оздоровчої аеробіки:

Шатрава Наталія, Пахомова Ірина, Реженко Оксана, Зеленська Тетяна, Гарна Ірина, Панчішак Вікторія, Свергун Альона, тренер – Кирпичова О.І.

aer4

Фестиваль з оздоровчої аеробіки «Весняні ластівки», виступ нашої збірної команди, м. Харків 

aer1

Фестиваль з оздоровчої аеробіки «Весняні ластівки», учасники-команди Харкова, Львова, Києва, Черкас, Сум. м. Харків

aer2

Змагання з волейболу (дівчата), ІІ місце, Універсіада УБС НБУ м. Черкаси.

vol4

Змагання з волейболу (юнаки), І місце, Універсіада УБС НБУ м. Черкаси.

vol5

Чемпіони Універсіади УБС НБУ з волейболу – наша збірна: Кустря Максим, Сергієнко Андрій, Кириченко Владислав, Аліметов Руслан, Деревянко Вадим, Вербицький Михайло, Ворон Денис, тренер- Косяк С.Б., м. Черкаси

vol3

Учасники змагань з волейболу Універсіади УБС НБУ, м. Черкаси

vol2

Змагання з баскетболу Універсіади УБС НБУ, (юнаки), І місце, м. Харків

bask1

Змагання з настільного тенісу, І загальнокомандне місце, м. Харків

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гумористичний конкурс «Веселі старти», м. Харків 

vs1

vs2

 Учасники змагань з футзалу Спартакіади ВНЗ НБУ м. Суми

fut2

Змагання з пляжного футболу Спартакіади ВНЗ НБУ м. Севастополь

fut3

Туристичний похід зі студентами інституту за маршрутом: м. Краснокутськ – с. Городне – с. Наталіївка – с. Шарівка. Свято-Преображенський храм 

poh1

Шарівський маєток

poh5

Піший похід

poh3

 Р. Сіверський Донець, похід на байдарках зі студентами і випускниками інституту 

pox7

poh4

Лижний похід вихідного дня з викладачами та студентами інституту

poh6

poh7

poh8