• III РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
09.10.2019

5 листопада пройшов перший етап ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Для участі в Турнірі у 2019 році зареєструвалося 306 учасників з них:

• Школи (шкільні об’єднання) – 144 особи  (24 команди-учасниці)
  • Коледжі – 72 особи (12 команд -учасниць)
  • ЗВО –  90 осіб (15 команд-учасниць)

І Етап проходив у формі тестування  в системі  LMS Moodle.  Метою етапу є  визначення загального рівня фінансової грамотності учасників.

Відповідно до Положення про проведення відкритого  регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації, до наступного етапу проходять 10 команд від кожної групи учасників, які набрали найбільшу кількість балів за рейтингом.

Дякуємо всім командам за учать!

Результати І етапу Регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації

Довідково:

Загальна кількість учасників І Турніру – 296 осіб

18 команд  ЗВО

23 команди загальноосвітніх закладів

Загальна кількість учасників ІІ Турніру 288 осіб

16 команд ВЗО (96 осіб)

9 команд коледжів і технікумів (54 особи)

23 команди загальноосвітніх закладів (138 осіб)

Шановні учні, студенти, викладачі, колеги!

5 листопада 2019 року у Харківській області відбудеться Третій регіональний турнір з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації (далі – Турнір). Метою проведення Турніру є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя. Налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України.

Організатори Турніру: Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Громадська організація «ДК «ПАРТНЕР» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Базові заклади вищої освіти : Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна; Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого; Харківський національний університет будівництва та архітектури;  Харківський національний університет внутрішніх справ; Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України; Харківський державний університет харчування та торгівлі; Український державний університет залізничного транспорту; Харківський економіко-правовий університет; Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

Партнери: ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «БАНК «ГРАНТ»,  Філія – Харківське обласне управління ПАТ «Ощадбанк», Харківське ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Харківська обласна дирекція АБ «УКРГАЗБАНК», Філія Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Харкові, Харківська обласна Дирекція АТ «Райффайзен Банк Аваль», Регіональне відділення АКБ «Індустріалбанк», Відділення «Харківська міжрегіональна дирекція» ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Східно-Українська Регіональна дирекція АТ «ОТП Банку», Північно-Східний регіональний Департамент ПАТ Банк «Восток», Регіональне відділення АБ «Південний» в м. Харкові, Відділення Північного Регіонального Центру ПАТ «Кредіт Дніпро», Регіональна Дирекція «Регіон-Схід» ПАТ «Кредобанк», Бізнес-Центр Північно-Східного регіону ПАТ «Ідея Банк», Харківське Регіональне управління ПАТ «Укрсиббанк», Харківське Головне відділення ПАТ «СКАЙ БАНК».

Турнір проводиться за інформаційної підтримки сайту «E-learning для банкірів», на якому розміщені необхідні інформаційні ресурси турніру «KharkivFinCup-2019».

Команда професійного журі складається з числа провідних фахівців та керівників банківських установ області, викладачів закладів вищої освіти Харківщини, відомих вчителів.

Турнір проводиться в кілька етапів.

Перший етап проводиться в системі  LMS Moodle. Метою етапу є       визначення загального рівня фінансової грамотності учасників шляхом тестування в оболонці  MOODLE.

Тестування проводитиметься у встановлений день, всі учасники одноразово тестуються. Дається одна спроба. Час на відповідь обмежена. Кількість завдань стає відомим в день проведення тестування.

Терміни проведення:

Тестування:  05.11.2019 року з 12.00 до 18.00.

Обробка результатів: 05.11. – 06.11.2019 року.

Оголошення результатів: 06.11.2019  о 12.00.

Кращі 10 команд від кожної групи , які набрали найбільшу кількість балів за рейтингом проходять до другого етапу.

Другий етап проводиться у вигляді змагання з використанням Соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал» на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Члени команд повинні продемонструвати свої вміння управляти особистими фінансами.

Терміни проведення:

09.11.2019 – для Команд  загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів;

10.11.2019 – для Команд закладів вищої освіти;

16.11.2019 – для Команд коледжів та технікумів.

Проведення гри з 10.00 до 16.00

Обробка і оголошення  результатів: до 17.00

Третій етап

Термін проведення 03.12.2019.