• III РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Шановні учні, студенти, викладачі, колеги!

5 листопада 2019 року у Харківській області відбудеться Третій регіональний турнір з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації (далі – Турнір). Метою проведення Турніру є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя. Налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України.

Організатори Турніру: Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Громадська організація «ДК «ПАРТНЕР» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Базові заклади вищої освіти : Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна; Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого; Харківський національний університет будівництва та архітектури;  Харківський національний університет внутрішніх справ; Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України; Харківський державний університет харчування та торгівлі; Український державний університет залізничного транспорту; Харківський економіко-правовий університет; Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

Партнери: ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «БАНК «ГРАНТ»,  Філія – Харківське обласне управління ПАТ «Ощадбанк», Харківське ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Харківська обласна дирекція АБ «УКРГАЗБАНК», Філія Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Харкові, Харківська обласна Дирекція АТ «Райффайзен Банк Аваль», Регіональне відділення АКБ «Індустріалбанк», Відділення «Харківська міжрегіональна дирекція» ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Східно-Українська Регіональна дирекція АТ «ОТП Банку», Північно-Східний регіональний Департамент ПАТ Банк «Восток», Регіональне відділення АБ «Південний» в м. Харкові, Відділення Північного Регіонального Центру ПАТ «Кредіт Дніпро», Регіональна Дирекція «Регіон-Схід» ПАТ «Кредобанк», Бізнес-Центр Північно-Східного регіону ПАТ «Ідея Банк», Харківське Регіональне управління ПАТ «Укрсиббанк», Харківське Головне відділення ПАТ «СКАЙ БАНК».

Турнір проводиться за інформаційної підтримки сайту «E-learning для банкірів», на якому розміщені необхідні інформаційні ресурси турніру «KharkivFinCup-2019».

Команда професійного журі складається з числа провідних фахівців та керівників банківських установ області, викладачів закладів вищої освіти Харківщини, відомих вчителів.

Турнір проводиться в кілька етапів.

Перший етап проводиться в системі  LMS Moodle. Метою етапу є       визначення загального рівня фінансової грамотності учасників шляхом тестування в оболонці  MOODLE.

Тестування проводитиметься у встановлений день, всі учасники одноразово тестуються. Дається одна спроба. Час на відповідь обмежена. Кількість завдань стає відомим в день проведення тестування.

Терміни проведення:

Тестування:  05.11.2019 року з 12.00 до 18.00.

Обробка результатів: 05.11. – 06.11.2019 року.

Оголошення результатів: 06.11.2019  о 12.00.

Кращі 10 команд від кожної групи , які набрали найбільшу кількість балів за рейтингом проходять до другого етапу.

Другий етап проводиться у вигляді змагання з використанням Соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал» на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Члени команд повинні продемонструвати свої вміння управляти особистими фінансами.

Терміни проведення:

09.11.2019 – для Команд  загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів;

10.11.2019 – для Команд закладів вищої освіти;

16.11.2019 – для Команд коледжів та технікумів.

Проведення гри з 10.00 до 16.00

Обробка і оголошення  результатів: до 17.00

Третій етап

Термін проведення 03.12.2019.