• ROBOfirst — більше ніж роботи!
12.02.2018

3 лютого 2018 року в Харківському навчально-науковому інституті Університету банківської справи за підтримки та організації кафедри інформаційних технологій відбувся  фестиваль науки та робототехніки «ROBOfirst — більше ніж роботи!»

 

На фестивалі було представлено світовий конкурс з науки та робототехніки — регіональний чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 9-16 років, що проходив у межах України.

 Понад 150 дітей зі сходу України продемонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Вода і людина». Протягом останніх 5 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей і води, дізнавались, яким чином люди добувають, використовують та транспортують воду та пропонували покращити існуючу проблему. На фестивалі «ROBOfirst — більше ніж роботи!» учасники представили 18 дитячих проектів-стартапів на цю тему.

Також на відвідувачів фестивалю чекав веселий, пізнавальний квест, майстер-класи з робототехніки, LEGO-конструювання, можливість відвідати музей грошей ХННІ УБС. Кожен охочий мав можливість надрукувати своє ім’я на 3D-принтері – ця фішка була запропонована студентами, що вивчаються на комп’ютерних спеціальностях кафедри ІТ, дізнатися принцип роботи 3D-принтерів (були представлені власні 3D-принтери кафедри ІТ, на яких проходить вивчення студентів) та поспостерігати процес друку, яким керував Ігор Догадайло (група 36-КН) – студент 122 спеціальності «Комп’ютерні науки».

Учасники та гості фестивалю отримали масу вражень та позитивну енергетику.

Під час фестивалю під керівництвом завідувача кафедри ІТ д.е.н., проф. Кавуна С.В. була організована трансляція фахівцем кафедри ІТ – Мізюріном Валерієм (група 46-КН):

Основне відео – https://www.youtube.com/watch?v=uvw7rkjRoMM

Додаткове відео – https://www.youtube.com/watch?v=hNX-CRgH20U

До речі, ця вистава була організована за підтримки керівника Харківського навчально-наукового інституту Університету банківської справи  – д.е.н., проф. Самородова Б.В.,  завідувача кафедри ІТ – д.е.н., проф. Кавуна С.В. та керівника Харківського ІТ-кластеру Бєлєнкової Софії. Основною метою діяльності подібних заходів є надання дітям, студентам найсучасніших методів та засобів навчання та впровадження інноваційних освітніх технологій.

Вважаємо, що увесь захід був дуже поважним та розважальним. Керівництво інституту завжди підтримує та й далі буде підтримувати подібні заходи для учасників та відвідувачів.

Завітайте до нас!!