21.12.2017

PINSK INVEST WEEKEND-8!

15 грудня пройшов конкурс інноваційних проектів “Pinsk invest weekend – 8!” на базі Поліського Державного Університету. Студенти Харківського навчально-наукового інституту під керівництвом  к. е. н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Біломістної Ірини Іванівни на чолі з капітаном команди студенткою третього курсу Жеваго Діаною  взяли участь у цьому конкурсі і дебютували зі своїм StartUP проектом «Барбершоп». Окрім Харківської команди, гостями конкурсу були студенти Одеського економічного університету. Судді із зацікавленням слухали доповідачів, ставили запитання стосовно проекту, ділились своїм досвідом та дали рекомендації щодо реалізації інноваційної ідеї. Серед 18 команд наші студенти перемогли в номінації « Краща команда» та були нагороджені дипломами та сертифікатами. 

За день до конкурсу учасників з України привітно зустріли студенти ПолесГУ і провели тренінг з ефективної самопрезентації, а після спілкування всі вирушили на екскурсію містом. 

Студенти Харківського навчально-наукового інституту висловлюють подяку Поліському Державному Університету за теплий прийом!