• Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа»

Інформація щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

13-15 квітня 2016 року на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» / спеціальності «Банківська справа», в якому взяли участь 34 студентів з 20 вищих навчальних закладів України.

Учасники мали можливість визначити свій особистий рівень знань з професійних дисциплін «Гроші і кредит», «Банківські операції», «Центральний банк та грошово-кредитна політика», «Аналіз банківської діяльності», «Фінансовий менеджмент в банку» в бліц-турнірі, тестуванні в програмній оболонці Moodle, вирішенні аналітико-розрахункової задачі та проведенні розрахунків для обґрунтування реальних економічних, соціальних і бізнес-ситуацій у вигляді кейсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» стали:

І місце – Пахомова Ірина Олексіївна, студентка Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»;

ІІ місце – Терент’єва Наталія Дмитрівна, студентка Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана;

– Суворова Аліна Володимирівна, студентка Одеського національного економічного університету.

ІІІ місце – Данилюк Тетяна Василівна, студентка Буковинського державного фінансово-економічного університету;

– Баранюк Марія Володимирівна, студентка Тернопільського національного економічного університету.

Спеціальний приз від голови журі, ректора ДВНЗ «Університет банківської справи», доктора економічних наук, професора Тамари Степанівни Смовженко, отримала студентка Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Чабанова Лілія Олександрівна.

Дипломом у номінації «За кращу підготовку наукової молоді» нагороджено Українську академію банківської справи (м. Суми).

За рішенням журі також були визначені переможці у номінаціях: «За креативність», «Справжній банкір», «За вичерпність викладу теоретичних знань», «За знання нормативної бази з банківської справи та володіння банківською термінологією», «За винахідливість у вирішенні проблемних завдань».

Переможці Олімпіади та переможці у номінаціях були нагороджені дипломами, цінними подарунками та сувенірною продукцією вітчизняних банків та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Всі учасники Олімпіади продемонстрували високий рівень професійних знань, творчість, оригінальність та креативність при вирішенні запропонованих завдань Олімпіади.

Вітаємо учасників Олімпіади, які виборювали перемогу та представляли свої навчальні заклади.

Переможцям Олімпіади бажаємо подальших успіхів, поглиблення знань, розвитку професійних компетенцій, творчих сил та наснаги. Нехай ваша перемога надихає на нові успіхи, здобутки, звершення і вдачу та допоможе обійняти гідні місця в банківській системі держави.

5 4 3 2 1