• Національний проект з фінансової грамотності
11.12.2019

Вчора відбулася прес-конференція, присвячена старту трирічного Національного проекту з фінансової грамотності.

Проєкт буде реалізовуватися Університетом банківської справи та його структурними підрозділами – навчально-науковими інститутами у Харкові, Львові та Черкасах ­– спільно з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та громадською організацією «Діловий клуб «Партнер».

Метою Національного проєкту з фінансової грамотності є підвищення рівня фінансової культури українців та фінансової обізнаності, що сприятиме покращенню добробуту та фінансової впевненості громадян, а також відновить фінансову довіру до фінансового сектору.

У рамках реалізації вище згаданого проєкту Університет банківської справи розроблятиме навчальний курс «Фінансовий радник родини». На сьогодні в Україні є запит на незалежних фінансових консультантів. Також в країні є достатньо велика кількість працівників з фінансовою освітою, які готові освоїти навики, необхідні для нової спеціальності. Зокрема, навчальний курс буде включати базові навички консультування родини, в т.ч. фінансове планування, формування заощаджень та захист від ризиків.

Також ми продовжуємо популяризувати та розвивати Регіональний Турнір з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації, який започатковано у 2017 році завдяки підписанню Меморандуму щодо розвитку та підвищення рівня фінансової грамотності населення Харківської області та організовується Харківським банківським союзом, Харківським університетським консорціумом, Харківським інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи» та ГО «Діловий клуб «Партнер» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Щиро віримо, що за три роки наш Турнір також набуде статусу національного, в якому прийматиме участь вся Україна.

Прямий ефір прес-конференції

Університет банківської справи партнер трирічного Національного проєкту з фінансової грамотності

В Україні стартує трирічний національний проект з фінансової грамотності