Міжнародна науково-практична конференція

ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА

(INFECO)

Коротка історична довідка. Міжнародна науково-практична конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” проводиться починаючи із 2008 року. Вона є місцем зустрічі відомих фахівців, науковців та спеціалістів з України, Росії, Білорусії, Молдови, Словенії, Німеччині, Франції, Бельгії, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Мексики та інших світових держав. Впродовж роботи конференції розглядаються питання економічної та інформаційної безпеки, захисту інформації та використанню ІС та ІТ у бізнесі.

 

Цільова мета проведення конференції – створення “вільного полю” для взаємного спілкування, обговорення сучасних проблем, оголошення своєї думки. Кожен рік кількість учасників конференції складає понад 250 осіб, що свідчить про збільшення попиту до проблем, які обговорюються під час проведення конференції, та поваги до її статусу, а також до організаторів й членів оргкомітету.

 

Інформаційним спонсором конференції вже в котрий рік виступає компанія Digital Security і її директор к.т.н., експерт в області інформаційної безпеки – Медведовський Ілля Давидович. Компанія вже четвертий рік співпрацює з інститутом. З 2012 року до числа інформаційних спонсорів приєдналася Асоціація професіоналів в області інформаційної безпеки RISSPA, створена в червні 2006 року під егідою консорціуму (ISC)2 і має офіційний статус ALIG (Affiliated Local Interest Group).

 

Робота конференції проходитиме в наступних секціях:

Секція 1. Економічна безпека, керівник: д.е.н., к.т.н., доц. Кавун С.В., к.т.н., доц. Міхєєв І.А.

Секція 2. Інформаційна безпека, керівник: д.т.н., проф. Потій О.В., д.т.н., проф. Кузнецов О.О.

Секція 3. Фінансова та банківська безпека, керівник: д.е.н., проф. Самородов Б.В., д.е.н., проф. Азаренкова Г.М.

Секція 4. Обліково-аналітичне забезпечення безпеки підприємств, керівник: к.е.н., доц. Москаленко О.В., к.е.н. доц. Піскунов Р.В.

 

Учасники, які безпосередньо братимуть участь у конференції будуть нагороджені іменними сертифікатами учасника ІІІ міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційна та економічна безпека (INFECO-2016)”. Повний фотозвіт та інші матеріали конференції  можна буде подивитися на сторінці конференції

 

site

Запрошуємо Вас до участі у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна та економічна безпека (INFECO-2016)», яку проводить Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університету банківської справи». Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем з інформаційної та економічної безпеки різних країн.


МАТЕРІАЛИ

ІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO-2016)” !

Програма конференції

(доступна для завантаження)

Збірник тез доповідей (електронний вигляд)

(доступний для завантаження)

Збірник тез доповідей (для друку, PDF)

(доступний для завантаження)

 


 

Інформаційний лист конференції та правила надання матеріалів

0001

0002U


Посилання для реєстраційної формитут


 

Information letter of the conference INFECO and rules of providing piblications

 

0001E

 

0002E

Статистична інформація конференції

Fig_1 Fig_2 Fig_3 Fig_4 Fig_5 Fig_6

 

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” – 2014

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференція (МНПК) “ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА (INFECO)” – 2015