Шлях хакера: від нелегала до високооплачуваної кар’єри


 

11.02.2016 року в Харківському авіаційному інституті пройшов семінар на тему: «Шлях хакера: від нелегала до високооплачуваної кар’єри».

 

Спікерами були: Микита Книш і Володимир Таратушка – керівники проекту Protect Master, головні організатори Всеукраїнської олімпіади та форуму з кібербезпеки “HackIT“.

Всі ми або чули, або зіштовхували з тим, що хакери обрушують інтернет-сайти, зламують паролі, викрадають секретні дані. Мотиви у них можуть бути найрізноманітніші, а їх дії в більшості випадків незаконні. Але чи означає це, що всі хакери – злочинці?

 

На семінарі наші студенти (під керівництвом д.е.н., к.т.н., доц., завідувач кафедри ІТ Кавуна С.В.) дізналися як застосувати свої навички до законної діяльності і побудувати високооплачувану кар’єру!

 

Були продемонстровані найпростіші варіанти шахрайства і так само розповіли як в майбутньому це можна запобігти. Так само спікери розповіли про свій шлях у світі IT (з чого вони починали і чого досягли) і дали кілька порад по досягненню життєвих цілей.

 

Foto_1
 

Загалом, семінар був дуже пізнавальним і цікавим для всіх присутніх.

 

Foto_2