• Екскурсія в компанії “Philip Morris Ukraine”
19.12.2017

15 грудня 2017 р. студенти груп 21-Ф-б та 106-М-ск разом з професором кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін Шкодіною І.В. та асистентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оніщенко І.О. в рамках вивчення дисципліни “Навчально-ознайомча практика” та в рамках виховної години відвідали компанію “Philip Morris Ukraine”. 

Протягом цікавої екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з загальною інформацією про міжнародну компанію, основні досягнення та дізнатися про умови працевлаштування, конкурсного відбору на заміщення вакантних посад в компанії.

Також студенти були ознайомлені з існуючими насьогодні програмами стажування (див. фото).

Екскурсія безпосередньо на виробництві була проведена фахівцями компанії, які провели інструктаж з техніки безпеки надали спец. взуття та спеціальні навушники. Всі учасники екскурсії ознайомилися з основними ділянками та етапами виробництва цигарок, інноваційним обладнанням. Окрім цього, в усіх присутніх була можливість побачити роботу не тільки на самому виробництві, а й інших відділів компанії.

Дякуємо за організацію екскурсії спеціалісту з підбору персоналу Бондаренку М.С., який за сумісництвом є випускником ХННІ ДВНЗ “УБС”, а також одногрупником асист. каф. фінансів, банківської справи та страхування Оніщенко І.О. 
Сподіваємося, що це не остання наша зустріч!