• ДОПОМОГА ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВ НА ВСТУП
16.07.2017

Інструкція щодо подачі електронної заяви для вступу до

Харківського навчально-наукового інституту

ДВНЗ «Університет банківської справи»

 

Передбачається, що обліковий запис абітурієнта на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти вже створено, а необхідні документи для подачі заяви до вступу до ВНЗ успішно завантажено в електронному кабінеті користувача.

**** У разі, якщо Електронний кабінет користувача не створено, Ви можете звернутися до консультаційного центру Інституту за телефонами:

(057) 338 55 81

(095) 72 888 52

(093) 122 11 58

або відвідати Приймальну комісію Інституту за адресою:

м. Харків, пр. Премоги, 55, 1 поверх

(проїзд: станція метро “Перемога”, або станція метро «Олексіївська», маршрутне таксі 221, 217, автобус 305, зупинка «Банківський інститут»)

 

Інструкція

щодо подачі електронної заяви для вступу до

Харківського навчально-наукового інституту

ДВНЗ «Університет банківської справи»

  

Передбачається, що обліковий запис абітурієнта на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти вже створено, а необхідні документи для подачі заяви до вступу до ВНЗ успішно завантажено в електронному кабінеті користувача.

 1. Для входу до особистого кабінету користувача, перейдіть на сайт Єдиної державної електронної база з питань освіти, після цього необхідно перейти до електронного кабінету:

 1. На наступній сторінці необхідно ввести свій логін та пароль, вказані при реєстрації на сайті:

 1. Після входу в особистий кабінет користувача, необхідно перейти на сторінку «Подача заяв»:

 1. У полі «Регіон» необхідно обрати «Харківська область, м.Харків»:

 1. У полі «Навчальний заклад» почніть вводити назву ВНЗ та зі списку оберіть значення «Харківський навчально-науковий інститут Державного навчального закладу «Університет банківської справи»:

 1. У полі «Освітній ступінь (ОКР)» оберіть бажаний ступінь підготовки, наприклад, «бакалавр»:

 1. У полі «Форма навчання» оберіть бажану форму навчання, наприклад, «денна»:

 1. У полі «Спеціальність» почніть вводити назву бажаної спеціальності навчання, наприклад, «Комп’ютерні науки», та оберіть необхідне значення зі списку, у даному разі це «122 Комп’ютерні науки»:

 1. Після обрання спеціальності та натиснення на кнопку «Пошук» (1), у розділі «Знайдені конкурсні пропозиції» з’явиться результат пошуку. Для переходу до форми подачі заяви активуйте перемикач (поставте «прапорець») навпроти відповідної конкурсної пропозиції (2) та натисніть на кнопку «Подати заяву» (3):

 1. Після переходу до форми подачі заяви:
 • у полі «Пріоритет» розділу «Загальна інформація» варто ввести значення пріоритету заяви до вступу (1), наприклад, «1»;
 • у розділах «Участь в конкурсі за джерелами фінансування» та «Освітній ступінь (рівень) за кошти державного або місцевого бюджету» активувати необхідні перемикачі, наприклад (2) та (3);
 • натиснути на назві розділу «Результати ЗНО» (4), після чого зв’явиться інформація даного розділу.

 

 1. Почергово натисніть на посилання «Виберіть сертифікат ЗНО» до кожної необхідної для вступу дисципліни:

 1. У вікні «Виберіть результат ЗНО» активуйте перемикач (поставте «прапорець») навпроти необхідного сертифікату ЗНО (1) та натисніть кнопку «Вибрати» (2):

 1. Після обрання сертифікатів ЗНО до кожної необхідної для вступу дисципліни, перевірте правильність введених даних та натисніть на кнопку «Подати заяву»:

 1. Успішність подачі заяви можна перевірити на сторінці «Подані заяви» (у разі успішного подання Ви побачите сформовану заяву з відповідним статусом, наприклад, «Зареєстрована у системі»):

 

 

Для отримання інструкції натисніть на посилання