• До зустрічі в стінах нашого інституту!

24.09.2019

24 вересня в стінах нашого Інституту ми щиро вітали школярів харківських шкіл. На присутніх чекала презентація “Історія банківницства на Харківщині”з використанням експонатів у музеї грошей,відвідання кафедр та науково-тренувального комплексу Fintech.

Юнаки та дівчата, мали можливість особисто поспілкуватися з студентами та викладачами, дізнатися про тонкощі життя і навчання студентів.25.09

Третій день поспіль Інститут щиро вітає наших майбутніх абітурієнтів. Екскурсії, цікаві розповіді від студентів, найновітніші технології навчання дуже вразили школярів. Вони на власні очі побачили, як проходять навчальні заняття і це дало змогу уявити себе вже студентом нашого закладу.Чекаємо на кожного!

08.10.2019

Ось і минув цикл заходів в рамках Днів гостинності. Наші стіни інституту прийняли біля 1600 учнів шкіл Індустріального,Немишлянського, Слобідського, Основ’янського, Новобаварського, Шевченківського та Холодногірського районів. Наймаштабніший профорієнтаційний проект познайомив нас із чудовими людьми, а майбутнім студентам дав  можливість відчути себе справжніми студентами! 
До зустрічі в найкращому інституті!