Сьогодні студенти банківського інституту відвідали курс освітнього лекторія для студентів від НБУ – “Економічний експрес”, що відбувся в рамках програми інформації Національного банку України в регіонах. Тренінг відбувся у великій залі Харківського політехнічного інституту, де виступали 5 лекторів з різними темами.

Раїса Федоровська (Асоціація ЄМА) – виступ “СYBERLYKBEZ. ТОП-10 кібератак на молодь України”

Леонід Зябрев (Національний банк) – інтерактивна гра “Фінансовий гуру”

Володимир Вахітов (Київська школа економіки) – виступ “Як не дати статистичними даними обдурити себе”

Тетяна Бурак (проек USAID “Трансформація фінансового сектору”) – виступ “Зміни у системі захисту прав споживача фінансових послуг в Україні”

Олена Тригуб (Національний банк) – виступ “Управління особистими фінансами та формування статків”

Лектори доносили свої теми до всіх студентів, що приїхали навіть з інших міст. Усі виступи були інтерактивними та цікавими. Студенти приймали участь в тестах та вигравали призи (навчальні матеріали для саморозвитку). Наші студенти ловили кожне слово та смогли розуміти сенс та проблему кожного питання, які були представлені на курсі)

21.11
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.
В інституті Банківської справи щодо цієї події пройшла лекція,яка була присвячена темі однієї з ключових вимог Революції гідності- європейської Інтеграції. Викладач нагадала нам події країни, які відбулися не так давно, але сильно вплинули на наше сьогодення.
Студентам були представлені кадри,з місця подій,приводи та наслідки цієї вже історичної пам’яті.