VI «Аукціон надій» подарував незрячим Львівщини надію 

Рекордний виторг VI «Аукціон надій» (пройшов 21.12.2011 р.) – 226 950 грн – дав організаторам (студенти Університету банківської справи НБУ) змогу здійснити багаторічну мрію незрячих Львівщини про Центр соціокультурної реабілітації. Приємно, що відкриття Центру збіглося з 50-річним ювілеєм особливої львівської бібліотеки. 

Після тривалих перемовин із керівниками Львівської первинної організації УТОС, спеціалізованої бібліотеки, підприємства для сліпих за зібрані кошти закуплена необхідна технічна апаратура для роботи незрячих у бібліотеці, здійснено ремонт приміщення, встановлено меблі, виготовлено бібліотечні комоди та полички, придбано жалюзі, бойлер, люстри в коридорі, встановлені нові двері, полагоджено вхід у приміщення, фахівці відремонтували сходи, облаштували перила, оновили позначки жовтим кольором (саме цей колір бачать ті, хто ще мають залишки зору), зроблено косметичні роботи на фасаді. У новому центрі вже є сучасні кімнати для сангігієни і місце, де можна буде роздягнутись у холодну пору року. Студенти подарували бібліотеці фотоапарат, аби найважливіші миті зустрічей незрячих можна було б зберігати для історії. Віднині у спецчитальні красиво облаштовані місця для творчих заходів, матеріали упорядковано та вивільнено простір для нових надходжень. Найголовніше ж те, що після ремонту в бібліотеці запрацює студія звукозапису та відновить роботу музей тефлотехніки. Окремо організатори також профінансували випуск книги одного з найвідоміших українських незрячих поетів, засновника УТОС Андрія Волощака. Книга вийде як плоско друком, так і шрифтом Брайля. У Львові проживає донька поета. На честь нього названа одна з вулиць міста. 

За словами працівників спецбібліотеки, новостворений Центр відкриває для незрячих нові можливості для адаптації в суспільстві, самоосвіти, доступу до інформації, самореалізації тощо.    

Уся відповідальність за збереження і використання матеріальних цінностей переходить на керівництво спецбібліотеки та міського УТОС.

Про «VI Аукціон надій».

Усього на продаж було виставлено 21 лот та один спецлот – картину незрячого художника Юрія Ломова. Меценати лотів – усі Голови НБУ за різні роки – Володимир Матвієнко, Віктор Ющенко, Володимир Стельмах, Арсеній Яценюк, Сергій Тігіпко, Сергій Арбузов; а також відомі українці – Андрій Садовий, Катерина Ющенко, Іван Малкович, ФК «Металіст», Олександра Теліженко та ін.Найдорожче – за 50 тис. грн. – було продано лот від Сергія Арбузова – колекційний подарунковий примірник книги «Гроші України». Книгу придбав учасник, що побажав залишитися невідомим. Покупці – керівники львівських банків, бізнесмени, друзі Університету банківської справи НБУ. 

«Аукціон надій» – знаний в Україні студентський благодійний захід, який за пять років існування зібрав рекордну суму – близько 1 млн. грн. За п’ять років вдалося обладнати мультимедійно-комп’ютерний клас для Городоцької дитячої спецшколи, купити інкубатор екстракласу для пологового будинку № 1 м. Львова, відновити дерев’яну церкву XVII століття в с. Кутах Буського району, розпочати очищення ріки Вільшанки – притоки Дніпра, що на Черкащині, відкрити сучасний обладнаний спеціальною електроакустичною апаратурою реабілітаційний кабінет у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально-виховному закладі для дітей із вадами слуху. 

Нагороди «Аукціону надій»:

  • переможець ІІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива» у номінації «Благодійність і соціальний захист». Автор – Юрій Дячишин (серія фото «Вихованці Городоцької дитячої спецшколи», що зроблено для першого «Аукціону надій»), 2011 рік.
  • переможець у номінації «Благодійник року – Громада, колектив та неформалізована група» V Національного конкурсу «Благодійник року 2011». Організатор: ВБО «Асоціація благодійників України».
  • спеціальна нагорода конкурсу «Благодійник року – Львівщина 2011» як наймасштабніший щорічний благодійний захід, який проводять студенти УБС НБУ.

Подяка

Професорсько-викладацький колектив, працівники і студентство Університету банківської справи НБУ висловлюють щиру подяку всім, хто ДОТОРКНУВСЯ своєю душею до проблем незрячих людей, ВІДЧУВ усім серцем їх повноту та реальними діями наблизив можливість ПОБАЧИТИ омріяне. Упевнені, що закладена вами цеглинка в перший в Україні Центр соціокультурної реабілітації для незрячих – надійно підтримувати віру людей у добро.   

Прес-служба Університету банківської справи НБУ

Конт. тел.: 0676726128.

План заходів

щодо реалізації благодійної студентської акції

VІ «Аукціон надій» –   «Доторкнись, відчуй, побач!»

на базі Львівського інституту банківської справи

Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

 

Назва заходу

Термін

Структурний підрозділ, відповідальний

1

2

3

4

І. Організаційна робота

1.

Підготовчий етап VІ Аукціону надій:

обговорення студентських проектів на засіданнях голів студентського самоврядування Університету НБУ.проведення засідань студентської ради ЛІБС УБС НБУ з питань вивчення можливих проектів для реалізації у рамках VІ Аукціону надій;

До 01.11.2011р.

Бермес Н.

 

2.

Затвердження Концепції VІ Аукціону надій .

до 05.11.2011 р.

Бермес Н.

Вознюк М.А.

Кузьма Н.Й.

3.

Проведення презентації Концепції VІ Аукціону надій на засіданні Органів студентського самоврядування та в академічних групах Університету.

До 15.11.2011 р.

Бермес Н.

Лактіонова О.

Полянська І.

Гулевата Ю.

4.

Вивчення ринку звуко-записуючого, звуко-відтворюючого, інформаційного, спеціалізованого обладнання необхідного для створення Центру соціокультурної реабілітації інвалідів при Львівській спеціалізованій бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка українського товариства сліпих.

До 20.11.201 р.

Кузнецова Л.І.

Малафій Б.М.

Порило Л.І.

Бермес Н.

 

5.

Пошук спонсорів та партнерів проведення Аукціону серед представників влади, бізнесу, підприємств і організацій.

до 10.12.2011 р.

Жеребило І.В.

Бермес Н.

Вознюк М.А.

Кузьма Н.Й.

6.

Залучення перших осіб області та міста до проведення Аукціону.

до 10.12.2011 р.

Вознюк М.А.

Бермес Н.Я.

7.

Звернення до відомих українців – політиків, спортсменів, артистів, митців з проханням надання лотів для проведення аукціону.

до 01.12.2011 р.

Кузьма Н.Й.

8.

Залучення до співпраці представників державних та громадських організацій які займаються проблемами людей з вадами зору (сліпих)

до 10.12.2011 р.

Кузьма Н.Й.

9.

Організація роботи зі збору лотів для лотереї:

 

 

 

 

зі студентами інститутів Університету;з органами студентського самоврядування ВНЗ НБУ;з учнями загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів;

до 10.12.2011 р.

Жеребило І.В.

Пасічник І.В.

Звірковська В.А.

Хоружий Г.Ф.

Бермес Н.Я.

Лактіонова О.

Полянська І.

Гулевата Ю.

10.

Виготовлення поліграфічної продукції з гаслом Аукціону та передача до інститутів УБС НБУ

до 20.11.2011 р.

Кузьма Н.Й.

Мазінг І.В.

11.

Розробка макету інформаційного буклету, емблеми VІ Аукціону надій та їх виготовлення.

до 20.11.2011 р.

Кузьма Н.Й.

Кукуруза Л.Д.

Кузнецова Л.І.

12.

Організація розсилки інформаційних матеріалів потенційним меценатам та партнерам заходу.

до 01.12.2011 р.

Кузьма Н.Й.

Бермес Н.

13.

Складення кошторису витрат по організації та проведенні Аукціону.

до 07.11.2011

Кузьма Н.Й.,

Бермес Н.

14.

Формування бази даних щодо забезпечення участі в Аукціоні представників підприємницьких структур.

до 10.12.2011 р.

Бермес Н.

Кузьма Н.Й.

 

15.

Проведення Аукціону в приміщенні дзеркальної зали Львівської Опери.

21.12.2011 р.

Бермес Н.

Вознюк М.А.

 

ІІ. Робота зі ЗМІ. Реклама

1

Звернення до інформаційних спонсорів – провідних ЗМІ України та Львівського регіону.

до 15.12.2011р.

Кузьма Н.Й.

2

Виготовлення презентаційного міні-ролика, роздаткових листівок, прес-релізів з тематикою Аукціону.

до 12.11.2011 р.

Кузьма Н.Й.

Мазінг І.В.

Малафій Б.М.

Іващенко О.М.

Бермес Н.

3

Виготовлення відео-сюжету про традиції доброчинності в Університеті банківської справи НБУ.

до 10.11.2011 р

Кузьма Н.Й.

4

Оновлення на сайті Університету та інститутів сторінок «Аукціону надій» (Концепції аукціону, умов участі, новин, фотогалереї, рахунку, на який можна перераховувати кошти тощо).

до 10.11.2011 р.

Кузьма Н.Й

 

5

Поширення інформації через соціальні мережі «Однокласники», «В контакті», «Мой мир», «Фейсбук», «Youtoube» тощо

до 15.12.2011 р.

Кузьма Н.Й

Бермес Н.

6

Розміщення інформації щодо ініціативи Університету банківської справи НБУ – VІ «Аукціон надій» в газетах, на ТБ і радіо, в мережі Інтернет.

до 15.11.2011 р.

Кузьма Н.Й.,

Мазінг І.В.,

відділи ІТ УБС, ЧІБС, ЛІБС, ХІБС, ІМПО

7

Висвітлення результатів Аукціону, підготовка та вручення листів вдячності учасникам

до

13.01.2012 р.

Кузьма Н.Й

Бермес Н.

ІІІ. Проведення просвітницьких і виховних заходів

1.

Проведення виховної години за участю представників громадських організацій, що займаються проблемами людей з вадами зору.

до 17.11.2011 р.

Жеребило І.В.

Сіверська Л.Б.

Засадна Х.О.

Кундря-Висоцька О.П.

старости академічних груп

Бермес Н.

2.

Організація і проведення благодійних концертів художніх колективів ЛІБС на підприємствах, організаціях, у банківських установах, засіданнях місцевих та обласних Рад з метою поширення інформації про Аукціон та збору коштів.

За окремим графіком

Жеребило І.В.

Малафій Б.М.

Бермес Н.

3.

Проведення благодійного конкурсу «Міс та Містер ЛІБС 2011»

до 06.12.2011 р.

Малафій Б.М.

Сарахман О.М.

Бермес Н.

студенти

4.

Проведення круглого столу з проблематики сліпих із запрошенням представників медицини, влади, банкірів, благодійних організацій, духовенства, УТОС та офіційне оголошення старту акції по інститутах та у ЗМІ.

 

14.11.2011 р.

Вознюк М.А.

Жеребило І.В.

Кузьма Н.Й.

5.

Підготовка спільних концертних номерів за участю студентів МЦ, представників УТОС для виступу на Аукціоні.

до 17.12.2011

Малафій Б.М. Кукуруза Л.Д.

 

6.

Підготовка сценарію проведення Аукціону.

до 15.12.2011 р.

Кузьма Н.Й.

Жеребило І.В.

Малафій Б.М.

студенти

ІV. Робота студентів-волонтерів

1.

Обрання групи, на базі якої об’єднаються волонтери ЛІБС УБС НБУ.

до 05.11.2011 р.

Жеребило І.В.

Бермес Н.

2.

Розповсюдження студентами-волонтерами інформаційних буклетів, плакатів та флаєрів на вулицях міст Львова, Харкова, Черкас, Києва, Севастополя, Сум.

6-22.12.2011 р.

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

3.

Проведення презентації Аукціону серед регіональних студентських рад самоврядування (м. Київ, м. Львів, м. Харків, м. Черкаси, м. Севастополь, м. Суми)

За окремим графіком

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

4.

Залучення до співпраці та організація збору коштів УАБС НБУ м. Суми, ІБС УАБС м. Севастополь, по закладах, підприємствах, банківських установах.

до 17.12.2011 р.

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

5.

Виготовлення сувенірної продукції для гостей Аукціону, передача до ЛІБС

до 10.12.2011 р.

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

6.

Організація та проведення ярмарку-продажу речей, зроблених сліпими в інституті, в мережі Інтернет

01.12.2011

Бермес Н.

7.

Організація збору речей для УТОС та придбання подарунків на Миколая для дітей.

До17.12.

2011

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

8.

Виготовлення лотів для лотереї.

до 10.12.2011 р.

Бермес Н.

Каменюка Ю.,

Лактіонова О.,

Полянська І., Гулевата Ю., Малюта Я., Лукяненко Р., Коваль Є.,

Тарапата Г.

9.

Організація волонтерської роботи студентів під час Аукціону

21.12.2011

Жеребило І.В.

Бермес Н.

Радник ректора                                                                                          Т.С. Смовженко     

 

Склад

оргкомітету благодійної студентської акції «VI Аукціон надій»

«Доторкнись, відчуй, побач!» на базі Львівського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ)

 

Голова оргкомітету – Бермес Н., голова Студентської ради  ЛІБС УБС НБУ (м. Київ)

Співголова  – Вознюк М.А., директор ЛІБС УБС НБУ (м. Київ)

Члени оргкомітету:     

Смовженко Т.С., радник ректора УБС НБУ (м. Київ)

Хоружий Г.Ф., проректор УБС НБУ (м. Київ)

Кузнєцова А.Я., проректор УБС НБУ (м. Київ)

Кузьма Н.Й., завідувач сектору зв’язків з громадськістю УБС НБУ(м.  Київ)

Жеребило І.В. заступник директора ЛІБС УБС НБУ (м. Київ)

Малафій Б.М., керівник МЦ ЛІБС УБС НБУ (м. Київ)

Каменюка Ю., голова Студентської ради  ІМПО УБС НБУ (м. Київ)

Лактіонова О., заступник голови Студентської ради  ІМПО УБС НБУ (м. Київ)

Полянська І., голова Студентської ради  ХІБС УБС НБУ (м. Київ)

Гулевата Ю., голова Студентської ради  ЧІБС УБС НБУ (м. Київ)

Малюта Я., голова волонтерської групи ЛІБС УБС         НБУ (м. Київ)

Лукяненко Р., член Студентської ради  ЧІБС УБС НБУ (м. Київ)

Коваль Є., член Студентської ради  ХІБС УБС НБУ (м. Київ)

Тарапата Г., голова студентського профкому ЛІБС         УБС НБУ( м. Київ)

Рахунок для благодійних внесків

Рахунок Студентського профспілкового комітету Львівського банківського інституту НБУ:
МФО 385048
Філія Львівське міське відділення Ощадбанку України №6319
м. Львів, вул.
Валова, 9
рахунок № 2600 1 301903
ЄДРПОУ 20805384
З позначкою:
УІ « Аукціон надій

Концепція

333

11

22