Університет банківської справи Національного банку України проводить щорічну благодійну акцію «Аукціон надій». Цього року на зібрані кошти планується облаштувати реабілітаційний кабінет у Харківському  обласному  спеціальному загальноосвітньому  навчально–виховному  закладі для  дітей  з  вадами  слуху.
«Аукціон надій» проводиться з ініціативи суспільно активних і небайдужих до проблем свого регіону студентів і викладачів УБС НБУ.      
Мета заходу – привернути увагу громадськості та зібрати кошти для вирішення якоїсь однієї важливої проблеми регіону, популяризація благодійництва та виховання нової соціально відповідальної плеяди банкірів. За чотири роки свого існування він вже став традиційним і завжди є яскравою подією. У його рамках на зібрані студентами кошти зроблено добрі справи у різних куточках країни:

 • облаштовано мультимедійний клас для Городоцької дитячої колонії;
 • придбано інкубатор екстракласу Львівському пологовому будинку №1;
 • відновлено унікальну дерев’яну церкву 17 ст. у селі Кути та створено там перший в Україні Музей Пам’яті;
 • проведено ряд заходів з очищення і відновлення ріки Вільшанки на Черкащині.
   

Цього року акція проводиться на базі Харківського інституту банківської справи УБС НБУ, і увага її організаторів і учасників  спрямована на тих, задля кого варто діяти, любити і жити — на дітей.
Облаштування реабілітаційного кабінету у Харківському  обласному  спеціальному загальноосвітньому  навчально–виховному  закладі відкриє  безмежні  обрії  оволодіння  дітьми  з  вадами  слуху  мовленням,  за  допомогою  розвиненої  у  кабінеті  слухової  функції  дасть  можливість нашим  вихованцям  жити   у   світі  чуючих  людей.
Реабілітаційний кабінет  – це центр спеціально організованої корекційної роботи з слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови з нечуючими учнями. У такому кабінеті з’явиться  можливість проведення фронтальних та групових занять, педагогічної діагностики порушеної слухової функції, оцінка її стану, можливість та вивчення динаміки її розвитку протягом усіх років навчання, а також буде надаватися методична і практична допомога педагогам школи та батькам вихованців інтернату.
Після проведення інформаційної кампанії акції студентами інституту буде проведено аукціон, на якому будуть виставлені лоти, які планується отримати від представників влади, культури, бізнесу, яким небайдужа доля талановитих, але нечуючих дітей.
Якщо ви маєте можливість допомогти у шляхетній справі служіння дітям.

 Запрошуємо Вас до співпраці!

Мета V «Аукціону надій»

 • Облаштувати реабілітаційний кабінет у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально–виховному закладі для дітей з вадами слуху.
 • Привернути увагу громадськості до проблем дітей із вадами слуху.
 • Ініціювати потенційних меценатів на підтримку дітей-інвалідів.
 • Виховати у студентів природну потребу піклуватися про слабших, бути соціально відповідальними і небайдужими до людської біди.
 • Зміцнити позитивний імідж вузів НБУ.
   

 Рахунок Студентського профспілкового комітету Львівського банківського інституту НБУ:
МФО 385048
Філія Львівське міське відділення Ощадбанку України №6319
м. Львів, вул. Валова, 9
рахунок № 2600 1 301903
ЄДРПОУ 20805384
З позначкою: “Милосердя”

 Телефон для довідок:

336-01-99

КОНЦЕПЦІЯ

Харківський обласний спеціальний загальноосвітнійнавчально-виховний комплекс(дошкільний навчальний заклад – школа-інтернат)для дітей з вадами слуху

УБС НБУ дарує надію

Навіть у морозні зимові дні чуйне серце зігріє теплом милосердя того, хто потребує допомоги. 27 січня відбулася довгоочікувана подія — в стінах нашого інституту проведено заключний етап V «Аукціону надій».

Нагадаємо, що цього року масштабна доброчинна акція «Аукціон надій», яку започаткували студенти Університету банківської справи НБУ, проходила у ХІБС. Її благородною метою було облаштування реабілітаційного кабінету для юних вихованців Харківського обласного НВК для дітей з вадами слуху, що є нашими підшефними. Завдяки заняттям у цьому кабінеті, нечуючі дітки отримають шанс на повноцінне життя у світі спілкування.

Була проведена інформаційна кампанія, в результаті якої на заклик організаторів акції відгукнулося багато видатних діячів науки, культури, спорту, політики… Для участі в аукціоні, який став кульмінацією акції, ними було надано 16 цінних лотів, серед яких — старовинна ікона Божої Матері, футбольний м’яч із підписами ФК «Металіст», боксерські рукавички В.Кличка тощо.

В результаті жвавих торгів усі лоти були продані, поповнивши скриньку доброчинності сумою понад 190 000 грн. Крім того, було проведено безпрограшну лотерею, лоти для якої були надані студентами нашого та інших вузів, дітками з НВК, іншими небайдужими людьми. Це були найрізноманітніші сувеніри, витвори мистецтва (від м’яких іграшок до картин),  чудовий торт від студентів Харківського  державного університету харчування та торгівлі та спортивна форма захисника національної збірної Молдови з футболу та футбольного клубу «Металіст», з особистим підписом Віталія Бордіяна

У перерві на учасників аукціону чекав приємний сюрприз — виступ Театру Мод НВК для дітей з вадами слуху. Яскраві, вишукані, неординарні костюми, створені руками дітей, ще раз продемонстрували різнобічні обдарування наших підопічних.

Організатори акції щиро дякують всім, хто долучився до участі у цьому шляхетному заході. Але наша подяка — ніщо у порівнянні з удячністю дітей, які отримали можливість повноцінного життя у світі чуючих людей! Нехай на життєвому шляху у всіх, хто взяв участь в акції, зустрічаються такі ж безкорисливі, щедрі, чуйні і добрі люди, як вони самі! І нехай добра традиція УБС НБУ — «Аукціон надій» — щороку знаходить все нові теплі серця, здійснює нові шляхетні справи, дарує надію, радість і любов!

V-1

V-2

V-3

V-4

V-5

v-6

Приклад щирої, безкорисливої любові і чуйності.

08.02.2011    

Приклад щирої, безкорисної любові і чуйності виявив генеральний директор ПНВПР «КИЇВЕКОНОМЦЕНТР» Аркадій Володимирович Ігнатенко.

На V Аукціоні надій, який проходив за ініціативою студентів Університету   27.01.2011 року  він не просто придбав цінний лот — книги, надані відомим лікарем Є.О. Комаровським, — а й залишив їх у дарунок нашим друзям – вихованцям Харківського НВК для дітей з вадами слуху.

Цей вчинок краще за будь-які слова вчить нас людяності і моральності.  Така щедрість стала гідним взірцем для наслідування, що особливо важливо для студентів, які в майбутньому також можуть стати бізнесменами.

Шановний Аркадію Володимировичу, такі люди, як Ви надихають інших на благородні діяння і нагадують, що, перш за все, слід завжди бути Людиною, а вже потім — підприємцем, політичним діячем чи будь-ким іще.

Щиро дякуємо Вам від імені усього студентства Університету, а найбільше — від дітей, яким Ви подарували надію!

Нехай за добро воздасться сторицею!

v-7

v-9

v-10

v-11

v-13

v-16

v-17

v-18

v-19

v-20

v-21

v-22

v-23

v-24

v-26

v-27