«Аукціон надій» – масштабний щорічний благодійний захід, який проводять студенти Університету банківської справи Національного банку України.

За вісім років свого існування «Аукціон надій» зібрав достатньо велику суму – близько 1,7 млн. грн. За ці кошти були здійснені вісім добрих справ, а саме:

·       Обладнано мультимедійний клас у Школі соціальної реабілітації м. Городка (ЛІБС)

·       Куплено інкубатор екстракласу для пологового будинку № 1 м. Львова  (ЛІБС)

·       Відкрито перший в Україні Храм Пам’яті у відреставрованій старовинній дерев’яній церкві XVII століття в с. Кутах (ЛІБС)

·       Очищення русла річки Вільшанки, укріплено її береги в селі Млієв (ЧІБС)

·       Облаштовано реабілітаційний кабінет у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально-виховному закладі для дітей із вадами слуху (ХІБС)

·       Відкрито перший Центр соціокультурної реабілітації для сліпих у Львівській спеціалізованій бібліотеці імені Тараса Шевченка УТОСу (ЛІБС)

·       Видано комплекти підручників і робочих зошитів з дисципліни «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів шкіл-інтернатів та сиротинці (ІМПО)

·       Відновлено дубовий парк у Моринцях, посаджений 50 років тому українцями з різних куточків світу до 150 – річчя Т. Шевченка (ЧІБС)

Цього року акція проводиться на базі Харківського інституту банківської справи УБС НБС.

 

Слоган акції: «ДОПОМАГАЮ. РУХАЮСЬ. ЖИВУ»

Метою Аукціону є: зібрати кошти для придбання динамічних параподіумів для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування та відновлення працездатності.

Динамічний параподіум – ортопедичний апарат для забезпечення вертикалізації і пересування інвалідів. Призначений для активної реабілітації і пересування (самостійного ходіння) без додаткової допомоги інших допоміжних засобів хворих з травмами спинного мозку (у тому числі шийного відділу), ДЦП, різними неврологічними порушеннями що викликають повний або частковий параліч верхніх і нижніх кінцівок.

Переваги динамічного параподіуму:

1. Самостійне вставання тобто перебування у вертикальній позиції та ухвалення позиції сидячи примушують працювати нижні кінцівки

2. Самостійне, зручне і повністю безпечне перебування в позиції стоячи  протягом тривалого часу (навіть при непритомності людина залишається у вертикальній позиції завдяки постійному контролю над центром тяжіння пацієнта).

3. Самостійне і повністю безпечне пересування силою власних м’язів без потреби в енергії ззовні (зовнішнє живлення), що робить можливим самообслуговування, а також обслуговування інших осіб.

4. Реабілітація і ерготерапія (терапія роботою) в широкому сенсі слова.

5. Підготовче тренування для занять професійним спортом.

6. Підготовка організму до використання інших ортез (типу рухових пристроїв) для пересування в середовищі здорових людей

Інвалідність є соціальним явищем, уникнути якого не може жодне суспільство. У всьому світі кожна людина зазнає тих, чи інших обмежень. Це свідчить про те, що дана проблема є масштабною та має глобальний характер. Зупинити цей процес – завдання не з простих, але ми маємо можливість надавати повноцінну й ефективну реабілітацію  інвалідів, яка повертає їх у суспільство або ж суттєво підвищує якість життя.

В Україні нараховується близько 2,8 млн. громадян, визнаних у встановленому порядку особами з інвалідністю.

Значну частку в структурі осіб з інвалідністю становлять діти-інваліди – понад 167 тис. осіб або 2 % від усього дитячого населення. 

Суспільство повинно усвідомити, що головна проблема дитини з особливими потребами – це порушення її зв`язку з навколишнім світом, в обмеженні спілкування, в доступі до культурних цінностей, а інколи і до елементарного навчання.

Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності є єдиним в Україні. В інституті розробляють нові технічні  рішення в протезобудуванні та комплексній реабілітації інвалідів зі складною патологією опорно-рухового апарату. Займаються вирішенням питань стосовно комплексної реабілітації дітей – інвалідів із патологією опорно–рухового апарату з усіх областей України.

Директор інституту – Салєєва Антоніна Денисівна, кандидат технічних наук, доцент.

Забезпечення сучасними протезно–ортопедичними засобами дозволяє висококваліфікованим спеціалістам інституту повернути до повноцінного життя більше 80% пацієнтів.

Однією з методик в практиці світової реабілітації дітей хворих на ДЦП, а також пацієнтів, які втратили можливість самостійно пересуватись є застосування саме динамічних параподіумів, які дозволяють підготувати пацієнта до освоєння самостійної хотьби.

Ця методика необхідна ідля реабілітації поранених в зоні АТО, що отримали спинальну травму.

Для реабілітаційного процесу необхідно придбати параподіуми різних розмірів, середня вартість моделі – 50 – 80 тисяч грн.

Факт, що цей пристрій входить в число особливо цінних пристроїв у світовому масштабі, викликаний величезною користю, що виникає в результаті його використання в процесі реабілітації хворих з ураженими

Ми впевнені, що студентам Університету банківської справи Національного банку України вдасться зібрати необхідну суму коштів, аби придбати «лінійку» параподіумів та помогти людям, які цього потребують.

Презентація ІХ аукціону надій

ІХ Аукціон надій «Рухаюсь! Живу!»

Умови проведення флеш-мобу «Move good»

Студенти Університету банківської справи НБУ ініціювали збір коштів, щоб придбати динамічні параподіуми для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування, протезобудування  та відновлення працездатності.

Суть флеш-мобу:

1.Записуєте колективний танець чи «руханку» тривалістю до трьох хвилин.
2. Знімаєте це на камеру чи смартфон.
3. Викладаєте відео в інтернет.
4. Пасуєте двом дружнім колективам.
5. Переводите 500 грн. на рахунок благодійної акції:
Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»
ЄДРПОУ 20805384
МФО 325796
Рахунок 26002300205785
Позначка «Для ХІ Аукціону надій»
Студентський профспілковий комітет Львівського банківського інституту

6. Якщо Ви не маєте бажання порухатись, сума переказу становить 1000 грн.
7. На відео кожен колектив має 48 годин, тобто дві доби.

7DUbMq26_wc b9dl7Q2o7Q0 BgkvCjoHB1Q  jJYC3JWfGI0 ohhmSEc2Z_g SuF0xxXCM04 TpzEf_hOsio ttasiTXpHVg X4n2eD9lKZsHVChNvWC1Lg