• 22 листопада відбулась зустріч ректора ДВНЗ «Університет банківської справи» д.е.н., професора Анжели Кузнєцової  із трудовим колективом Харківського навчально-наукового інституту. Разом із ректором у зустрічі взяв участь проректор з соціально-економічних питань Університету Владислав Маслов.   
26.11.2018

Анжела Ярославівна представила результати роботи Університету за минулий навчальний рік і Харківського інституту зокрема. Ректор поділилась своїми поглядами на орієнтири розвитку Університету у 2018/2019 н.р. та представила актуальні завдання в освітній (у т.ч. дистанційній), науковій, міжнародній  навчально-виховній діяльності, кадровій політиці, галузі інформаційного забезпечення, закцентувавши увагу на ТОП-10 найбільш затребуваних професій в Україні.

Ректор наголосила, що підґрунтям успішного розвитку Університету банківської справи є роль кожного у спільному результаті. В межах цього питання було проведено анкетування: Що Я особисто можу зробити для МОГО Інституту та Університету заради успіху та процвітання колективу і, звісно, підвищення власного добробуту?.

Під час візиту до Інституту Анжела Ярославівна та Владислав Олександрович відвідали концертну програму найкращих команд  «Ліги сміху», присвячену її 5 річниці.