• 22-23 березня 2018 р. відбувся ІІ етап ІІ туруВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації „Підприємництво”
02.04.2018

Вітаємо !!!

22-23 березня 2018 р. відбувся ІІ етап ІІ туруВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації „Підприємництво”. До участі в Конкурсі було представлено 108 наукових робіт 124 авторів з 51 закладу вищої освіти України. До участі у підсумковій конференції було запрошено 37 авторів-студентів з 31 закладу вищої освіти України.

Слід зазначити, що представлені на конкурс роботи відрізняються оригінальним творчим підходом, вагомими науковими пропозиції, високим рівнем теоретичного обґрунтування та містять практичні рекомендації, впроваджені у діяльність господарюючих суб’єктів, органів управління та інших установ та організацій.

Галузева конкурсна комісія була представлена 16 науковцями з провідних закладів вищої освіти України.

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» студентки ДВНЗ «Університет банківської справи» Пащенко Тетяна та Гердт Ірина нагороджено Дипломами ІІІ ступеня. Науковий керівник к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» Головко О.Г. отримала Подяку за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студенства в розвитку економічної науки та підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» у 2017/2018 н.р.

Вітаємо наших переможців та їх наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень, професійного зростання, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!